This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

O Firmie

Deweloper AMG Development In deklaruje Państwu realizowanie projektów zgodnie z najnowszymi standardami budowlanymi w myśl innowacyjnych rozwiązań technicznych. Nasz zespół dotrzyma wszelkich zobowiązań jakościowych wybiegając naprzeciw Państwa wymaganiom.

Witamy w AMG Development In

Strategicznym i głównym celem naszej firmy jest zbudowanie 12 domów w zabudowie szeregowej rozdzielonej na 3 niezależne budynki. Poprzez przekrojowe badanie rynku oraz doskonale wykwalifikowaną kadrę pracowników potrafimy stanąć na wysokości zadania na miarę XXI wieku. Pomimo tego, że nasza działalność jest stosunkowo krótka to liczne kontrakty z firmami partnerskimi dają prawo do oceny naszej firmy jako godnej najwyższego zaufania.

Wiodącą misją naszej firmy jest dotrzymanie przedstawionych obietnic osobom zainteresowanym naszym produktem – szeregowcami na ulicy szybowcowej. Kilkuetapowy plan, oraz proces rozłożony na lata 2019-2020 pozwoli nam na doskonałe zarządzanie projektem w każdym etapie jego budowy.

AMG Development In - wizualizacja osiedla
Amg Development In - budowa z pasją

Budujemy z pasją, zaangażowaniem i ekologią!

Połączenie tych trzech elementów w branży budowlanej to istnie „trudny orzech do zgryzienia”. Nasza pasja wynika z wieloletniego doświadczenia w branży. Swoim zaangażowaniem dopieszczamy nasze szeregowce do stanu w który sami chcielibyśmy zamieszkać.

Grubość ścian, nasłonecznienie mieszkania i przestronny zielony ogródek – te wszystkie czynniki składają się na doskonałe zachowanie prywatności. Pełen komfort wypływa z braku ograniczeń i swobody działania zachowując przy tym bezpieczeństwo i jedność sąsiedzką na kameralnym osiedlu.

Budynki realizowane przez AMG Development In to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Bliskość komunikacji, szkolnictwa a także dynamiczny dojazd do centrum sprawia, że codzienne życie nie wymaga od nas niepotrzebnego tracenia czasu. Jednocześnie znajdą Państwo czas napawanie się ciepłem ogniska domowego w ustronnym miejscu.

Jesteśmy zaufanym podmiotem…

Amg Development In – to deweloper na miarę XXI wieku. Nasza firma jest w pełni wiarygodna. Wszelkie dostępne informacje dostępne na tej stronie internetowej mają swoje odzwierciedlenie w odpowiednich urzędach. Wszystkie informacje na temat naszej firmy są jawne. Wybierając projekt realizowany przez Amg Development In mają Państwo gwarancję nie tylko jakości, ale również bezpieczeństwa.

Dodatkowo posiadamy zaufane profile na portalach społecznościowych takich jak Facebook. Biuro naszej firmy oznaczone jest i zweryfikowane na mapach Google. Pod podanymi numerami telefonów czekają nasi pracownicy aby odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Zachęcamy do kontaktu poprzez wybraną i wygodną dla Państwa formę: e-mail, telefon, messenger lub osobiście w biurze naszej firmy.

O firmie AMG Development In Inowrocław - facebook